شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو با بیش از نیم قرن تجربه تولید محصولات دارویی و آرایشی و با به کارگیری بیش از 230 نفر نیروی متخصص افتخار دارد که قریب به 60 نوع محصولات دارویی و مکمل های غذایی را در اشکال مختلف نظیر قرص، قرص جوشان، شربت، پماد، آمپول و كپسول ژلاتینی نرم و همچنین طیف متنوعی از محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید می نماید. تمامی اقلام فوق مطابق با الزامات و قوانین GMP ، با كیفیت بالایی از استانداردهای بین المللی و ملی تولید می شوند. محصولات آرایشی بهداشتی این شركت در سه گروه عمده محصولات مراقبت پوست، محصولات مرتبط با مو و محصولات آرایشی تولید می شوند.
آزمایشگاه كنترل كیفیت این شركت به انواع تجهیزات آنالیز شامل GC-HPLC- Spectrophotometer و سایر دستگاههای مورد نیاز كنترلهای فیزیكی، شمیایی و میكروبی مجهز است و كنترلهای شیمیائی، میكروبی و حین تولید مطابق GLP و فارماكوپه BP و USP بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی توسط پرسنل متخصص انجام می شود.

شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو فعالیت خود را در سال 1341 آغاز نموده است،این شرکت با بیش از نیم قرن
تجربه تولید محصولات دارویی،آرایشی و بهداشتی و با بکار گیری بیش از 230 نفرنیروی متخصص افتخار دارد که نزدیک به هفتاد نوع محصولات داروی و مکملهای غذایی را در اشکال مختلف نظیر قرص، قرص جوشان، شربت، پماد، آمپول، کپسول ژلاتینی نرم تولید می‌نماید.
از دستاوردهای دیگر این مجموعه سابقه همکاری با شرکت‌های معتبر اروپایی مانند ساندوز سوئیس، بوتس و سرل انگلستان بوده و در حال حاضر قرص سدیم والپروات با برند اورلپت تحت لیسانس شرکت دستین آلمان در این شرکت تولید می‌گردد که گواهنامه شت مذکور مؤید این موضوع می‌باشد.
ویژی دیگر محصولات تولیدی این شرکت قابل رقابت بودن کیفیت آنها با نمونه‌های اروپایی موود در بازار است.
همواره تلاش ما قدم‌گذاشتن در مسیر تأمین محصولی با کیفیت مناسب با نیاز جامعه ایران می‌باشد.